Hakkımızda

Hakkımızda Hakkımızda

Sezersan Ambalaj

Türkiye’nin önde gelen ambalaj üreticileri arasında yer alan Sezersan A.Ş. 1978 yılında ambalaj sektörüne adım atmış ve 2010 yılında gıda sektörünün öncülerinden olan AŞCI ailesi şirketleri bünyesine katılmıştır. 

 

Alanında uzman deneyimli kadrosuyla köklü bir kurum geleneğine sahip olan Sezersan, yarım asra yaklaşan tecrübesi, yeniliğe açık dinamik ruhu ve akılcı yatırımları ile sürekli ilerleme anlayışını benimsemiştir. 


Sezersan Ambalaj, Konya merkezli, 20 bin m² alana sahip fleksible ambalaj fabrikasında, 3600 ton/yıl Twist PVC Film ve 9000 ton/yıl baskılı ambalaj üretim kapasitesi ile birçok sektöre hizmet vermektedir.


Sezersan Matbaacılık ve Ambalaj San. Tic. A.Ş. 2014 yılında rijit plastik üretimi yapan Delta Plastik’ i bünyesine almış ve 2022 yılında Sezersan Tel Fabrikasını kurarak galvanizli tel sektöründe de faaliyete başlamıştır.

  • Kalite, Güven, Tecrübe, Profesyonellik

  • A'dan Z'ye Ambalaj

  • %100 Müşteri Memnuniyeti

MİSYON

İhtiyaçları doğru analiz edip, bu yönde yatırım ve büyüme hedefleri belirlemek, hem insanlara hem de doğaya saygılı, sürdürülebilir üretim odaklı, yüksek kalite, güven ve sağlık esaslı ürünler ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmak.

VİZYON

Doğru yatırımlar ve %100 yerli sermaye gücümüz ile sürekli büyümek, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde dünya markası olmak.

Belgelerimiz Belgelerimiz

Belgelerimiz


Sezersan Ambalaj Belgeler
Sezersan Ambalaj Belgeler
Sezersan Ambalaj Belgeler